Hostelworld.com
HostelBookers Logo

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

×
Deze accommodatie is vandaag één keer geboekt .

Pension Alpha

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Prijzen
kaart
Recensies
  • Perfecte locatie
  • Briljant personeel
  • Zeer goede zuiverheid
Lees alle beoordelingen
  • Perfecte locatie
  • Briljant personeel
  • Zeer goede zuiverheid

Beschrijving van de Accomodatie Inrichting

Controleer de beschikbaarheid

Vrij 24 maa 2017 - Maan 27 maa 2017 Wijzigen.

Samenvatting kamer

Dag Accommodatie Prijs Selectie Totaal
Totaal:
Standaard Flexibele Boeking:
KIES HIERONDER DE BOEKINGSOPTIE DIE U VERKIEST.
Totaal:
Nu te betalen:
Nu te betalen:
RESERVEER NU

Nieuwste recensie

" 역이랑 가깝고 가격대비 좋아요 엘레베이터없어서 짐가지고 올라가긴 힘들어요~ "

- Anoniem
Lees alle beoordelingen

Faciliteiten

  • Gratis

    Handdoeken inbegrepen Gratis WiFi Gratis internettoegang

  • Algemeen

    Ontbijt niet inbegrepen kabeltelevisie

  • Diensten

    Internettoegang 24 uren receptie

Beleid

Beleid

Kredietkaarten worden aanvaard

Dingen waarmee u rekening moet houden

**Please note** that you need to cancel your reservation at least 3 days before arrival date.


PLEASE NOTE! SPECIAL CANCELLATION POLICY FOR FAIR PERIODS:
You can cancel your reservation free of charge up to 4 weeks (28 days) before arrival date. In case of a late cancellation or a no show, we will charge the entire amount of your booking.

Tendence 25.08.-30.08.2016
Automechanika 11.09.-17.09.2016
Buchmesse 17.10.-23.10.2016
Viscom 01.11.-04.11.2016
FI Forum 14.11.-17.11.2016
Health Ingredients 28.11.-01.12.2016
Heimtextil 08-12.01.2017
Papierworld 26-30.01.2017
Ambiente 08-13.02.2017
ISH 12-17.03.2017
Musikmesse 02-06.04.2017
IMEX 14-17.05.2017
IAA 10-22.09.2017
Buchmesse 09-14.10.2017
CPHI 23-25.10.2017

Breakfast (7am - 10am) costs extra 6 Euro per person per night.

Annuleringsvoorwaarden

Tarieven voor enkel aanbetaling

Deze accommodatie heeft een annuleringsbeleid van 3 dagen. Als u verzuimt binnen deze periode te annuleren zullen annuleringskosten in rekening gebracht worden die gelijk zijn aan de eerste nacht van uw verblijf.


Niet-terugbetaalbare tarieven

Uw boeking is niet-terugbetaalbaar, als u ervoor kiest uw boeking te annuleren, of in het geval van een no-show, zal het volledige bedrag van uw boeking in rekening worden gebracht.

Bekijk alle FrankfurtGuesthouses

Hostelworld mobiele apps

Boek onderweg met de nieuwe mobiele apps van Hostelworld.

Zoek en boek meer dan 33.000 accommodaties in meer dan 170 landen, waar u ook bent.

Aanmelden Nieuwsbrief

Het indienen van uw info

Hartelijk dank voor het registreren voor onze nieuwsbrief!

Meld u aan voor onze nieuwsbrief voor de beste hostelaanbiedingen en nieuws in uw postvak. U kunt zich te allen tijde afmelden.