Hostelworld.com
HostelBookers Logo

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

×

Binnenkort uitverkocht

Pension Alpha

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Prijzen
kaart
Recensies
  • Geweldige locatie
  • Behulpzaam personeel
  • Zeer goede zuiverheid
Lees alle beoordelingen
  • Geweldige locatie
  • Behulpzaam personeel
  • Zeer goede zuiverheid

Beschrijving van de Accomodatie Inrichting

Pension Alpha Located at Karlsruher Str.7, , Frankfurt.
Pension Alpha
Germany
Frankfurt 60329 Karlsruher Str.7
72% 218
50.1044508 8.6637711
Pension Alpha
    Beschikbare Kamers Standaard Eenpersoonsbed Privé Room With Bath / Wc Standaard Privé-Twin Room With Bath / Wc Standaard 3 Bed Privé Room With Bath / Wc

Controleer de beschikbaarheid

Vrij 30 sep 2016 - Maan 3 okt 2016 Wijzigen.

Samenvatting kamer

Dag Accommodatie Prijs Selectie Totaal
Totaal:
Standaard Flexibele Boeking:
KIES HIERONDER DE BOEKINGSOPTIE DIE U VERKIEST.
Totaal:
Aanbetaling Vandaag te voldoen:
Aanbetaling Vandaag te voldoen:
RESERVEER NU

Nieuwste recensie

" rude dirty no airconditioner close to station but little dangerous 한국분들 왠만하면 돈 더 주고 좋은곳 예약하세요. "

- kdh087
Lees alle beoordelingen

Faciliteiten

  • Gratis

    Handdoeken inbegrepen Gratis WiFi Gratis internettoegang

  • Algemeen

    Ontbijt niet inbegrepen kabeltelevisie

  • Diensten

    Internettoegang 24 uren receptie

Beleid

Beleid

Kredietkaarten worden aanvaard

Dingen waarmee u rekening moet houden

**Please note** that you need to cancel your reservation at least 3 days before arrival date.


PLEASE NOTE! SPECIAL CANCELLATION POLICY FOR FAIR PERIODS:
You can cancel your reservation free of charge up to 4 weeks (28 days) before arrival date. In case of a late cancellation or a no show, we will charge the entire amount of your booking.

Tendence 25.08.-30.08.2016
Automechanika 11.09.-17.09.2016
Buchmesse 17.10.-23.10.2016
Viscom 01.11.-04.11.2016
FI Forum 14.11.-17.11.2016
Health Ingredients 28.11.-01.12.2016
Heimtextil 08-12.01.2017
Papierworld 26-30.01.2017
Ambiente 08-13.02.2017
ISH 12-17.03.2017
Musikmesse 02-06.04.2017
IMEX 14-17.05.2017
IAA 10-22.09.2017
Buchmesse 09-14.10.2017
CPHI 23-25.10.2017

Breakfast (7am - 10am) costs extra 6 Euro per person per night.

Annuleringsvoorwaarden

Deze accommodatiemogelijkheid heeft een 3 dagen annuleringsvoorwaarden. Wanneer u niet binnen deze termijn annuleert zullen de annuleringskosten gelijk zijn aan de eerste nacht van uw verblijf.

Bekijk alle FrankfurtGuesthouses

Hostelworld mobiele apps

Boek onderweg met de nieuwe mobiele apps van Hostelworld.

Zoek en boek meer dan 33.000 accommodaties in meer dan 170 landen, waar u ook bent.

Aanmelden Nieuwsbrief

Het indienen van uw info

Hartelijk dank voor het registreren voor onze nieuwsbrief!

Meld u aan voor onze nieuwsbrief om elke maand de beste hostelaanbiedingen en nieuws te ontvangen. U kunt uw lidmaatschap te allen tijde beëindigen.