Hostelworld.com
HostelBookers Logo

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

×
Deze accommodatie is vandaag 2 keer geboekt.

Pension Alpha

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Prijzen
kaart
Recensies
  • Perfecte locatie
  • Fantastisch personeel
  • Perfecte zuiverheid
Lees alle beoordelingen
  • Perfecte locatie
  • Fantastisch personeel
  • Perfecte zuiverheid

Beschrijving van de Accomodatie Inrichting

Controleer de beschikbaarheid

Zon 26 feb 2017 - Woens 1 maa 2017 Wijzigen.

Samenvatting kamer

Dag Accommodatie Prijs Selectie Totaal
Totaal:
Standaard Flexibele Boeking:
KIES HIERONDER DE BOEKINGSOPTIE DIE U VERKIEST.
Totaal:
Nu te betalen:
Nu te betalen:
RESERVEER NU

Nieuwste recensie

" Ok but it was obvious that they don't do a thorough job cleaning between guests. I found many clumps of hair on the floor. Also don't feel that the luggage room is very secure. I would suggest going for a place further from the center for a better quality place to stay. "

- Anoniem
Lees alle beoordelingen

Faciliteiten

  • Gratis

    Handdoeken inbegrepen Gratis WiFi Gratis internettoegang

  • Algemeen

    Ontbijt niet inbegrepen kabeltelevisie

  • Diensten

    Internettoegang 24 uren receptie

Beleid

Beleid

Kredietkaarten worden aanvaard

Dingen waarmee u rekening moet houden

**Please note** that you need to cancel your reservation at least 3 days before arrival date.


PLEASE NOTE! SPECIAL CANCELLATION POLICY FOR FAIR PERIODS:
You can cancel your reservation free of charge up to 4 weeks (28 days) before arrival date. In case of a late cancellation or a no show, we will charge the entire amount of your booking.

Tendence 25.08.-30.08.2016
Automechanika 11.09.-17.09.2016
Buchmesse 17.10.-23.10.2016
Viscom 01.11.-04.11.2016
FI Forum 14.11.-17.11.2016
Health Ingredients 28.11.-01.12.2016
Heimtextil 08-12.01.2017
Papierworld 26-30.01.2017
Ambiente 08-13.02.2017
ISH 12-17.03.2017
Musikmesse 02-06.04.2017
IMEX 14-17.05.2017
IAA 10-22.09.2017
Buchmesse 09-14.10.2017
CPHI 23-25.10.2017

Breakfast (7am - 10am) costs extra 6 Euro per person per night.

Annuleringsvoorwaarden

Tarieven voor enkel aanbetaling

Deze accommodatie heeft een annuleringsbeleid van 3 dagen. Als u verzuimt binnen deze periode te annuleren zullen annuleringskosten in rekening gebracht worden die gelijk zijn aan de eerste nacht van uw verblijf.


Niet-terugbetaalbare tarieven

Uw boeking is niet-terugbetaalbaar, als u ervoor kiest uw boeking te annuleren, of in het geval van een no-show, zal het volledige bedrag van uw boeking in rekening worden gebracht.

Bekijk alle FrankfurtGuesthouses

Hostelworld mobiele apps

Boek onderweg met de nieuwe mobiele apps van Hostelworld.

Zoek en boek meer dan 33.000 accommodaties in meer dan 170 landen, waar u ook bent.

Aanmelden Nieuwsbrief

Het indienen van uw info

Hartelijk dank voor het registreren voor onze nieuwsbrief!

Meld u aan voor onze nieuwsbrief voor de beste hostelaanbiedingen en nieuws in uw postvak. U kunt zich te allen tijde afmelden.